KTO SME

Zabezpečujeme B2B komunikáciu medzi firmami z oblasti obchodu s FMCG a spotrebným tovarom. Naša divízia vznikla v roku 1993, keď sme začali vydávať časopis Tovar&Predaj s cieľom pomôcť firmám, ktoré prichádzali na slovenský maloobchodný trh, nadviazať obchodné kontakty a presadiť sa. Okrem vydávania odborných časopisov na Slovensku i v ČR prevádzkujeme aj spravodajské weby a usporadúvame kongresy a ďalšie akcie pre profesionálov z retailu.

AKO POMÁHAME SVOJIM KLIENTOM

Okrem vysokej informačnej hodnoty poskytujú ako naše tituly, tak aj akcie klientom priestor pre efektívnu propagáciu, ale aj nové obchodné kontakty. Naším prostredníctvom môžete na Slovensku a v ČR osloviť vyše 30 000 obchodníkov – osôb s rozhodovacími právomocami na centrálach reťazcov a sietí, ale aj jednotlivých majiteľov a prevádzkovateľov predajní. Svojimi aktivitami pokrývame celý retailový trh – od medzinárodných reťazcov, tradičného trhu a vietnamských obchodníkov cez čerpacie stanice a e-shopy až po nákupné centrá a v nich pôsobiace maloobchodné značky.

Sme nezávislým prostredníkom medzi dodávateľmi tovarov a služieb a retailermi, ale aj medzi poskytovateľmi marketingových riešení a ďalších služieb a výrobcami a distribútormi FMCG a spotrebného tovaru.

ROKOV NA TRHU

VYDANÍ ČASOPISOV A ŠPECIÁLOV ROČNE

KONGRESY ZA ROK

ÚČASTNÍKOV AKCIÍ ROČNE

aktívnych klientov a partnerov

Naše projekty na Slovensku

Tovar&Predaj

Tovar&Predaj je odborný dvojmesačník na podporu distribúcie a marketingu rýchloobrátkového a spotrebného tovaru. Slovenský a medzinárodný retail mapuje od roku 2011 a vychádza raz za dva mesiace v náklade 11 000 výtlačkov.

Kongres Samoška SK

Celodenný kongres na podporu domáceho maloobchodu. Cieľom akcie, na ktorej sa zúčastňuje 300 zástupcov tradičného trhu a ich dodávateľov, je informovať a inšpirovať domácich obchodníkov a pomôcť im lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu.

TaPweb

Spravodajský web, ktorý prináša čerstvé správy z retailového trhu, kalendár odborných akcií, personálne zmeny vo firmách, profily obchodníkov, rozšírený obsah tlačeného časopisu – fotogalérie, videá, dôležité dáta atď.

Projekt Samoška SK

V rámci 360° komunikácie Atoz Retail rozšíril projekt Samoška do online prostredia. Slovenskí obchodníci môžu byť stále v obraze prostredníctvom spravodajstva na www.samoskaweb.sk, mesačného newslettera Samoška News alebo komunikácie na facebookovej stránke kongresu Samoška.

TaPfb

Svet maloobchodu sa stále mení. S nami vám nič neunikne... Aktuálne správy priamo na vašom newsfeede, možnosť komentovať a zdieľať príspevky.

VYBRANÍ KLIENTI

Logo Alimpex Logo Axasoft Logo Caste Logo Horti Logo Kotányi Logo JT International Logo Kaufland Logo Kofola Logo Krásno Logo La Lorraine Logo Mattoni Logo Minit Slovakia Logo Nestlé Logo Perfetti van Melle Logo Plzeňský Prazdroj Logo Sarantis Logo Staropramen Logo Teekanne Logo TOL Logo Vitakraft

NAŠI PARTNERI

Logo Nielsen Logo POPAI Logo ZOSR

Referencie

Náš tím

Jana Lysákovámanažérka skupiny
+420 733 559 495
jana.lysakova@atoz.czLinkedIn
Tatiana Kapitánovášéfredaktorka Tovar&Predaj
+421 911 204 403
tatiana.kapitanova@atoz.czLinkedIn
Pavel Kotrbáčekgroup sales manager
+420 605 296 739
pavel.kotrbacek@atoz.cz
LinkedIn
Tatiana Koššovácountry manager Slovensko
+421 911 750 758
tatiana.kossova@atoz.skLinkedIn
Katarína BobákováProject Manager
+421 904 589 741
katarina.bobakova@atoz.skLinkedIn
Karolína Bezunkovámanažérka distribúcie
+420 603 823 515
karolina.bezunkova@atoz.czLinkedIn

KONTAKT

ATOZ Marketing Services, spol. s r.o.
IČO: 48117706

Holečkova 657/29
150 00 Praha 5
Česká republika
tel.: +420 606 023 052
e-mail: info@atoz.cz

Sledujte náš profil na LinkedIn a nezmeškajte žiadnu novinku z našich projektov!

NAŠE ĎALŠIE DIVÍZIE

Logo atoz logistics Logo atoz packaging Logo atoz marketing