KTO SME

Zabezpečujeme B2B komunikáciu medzi firmami z oblasti obchodu s FMCG a spotrebným tovarom. Naša divízia vznikla v roku 1993, kedy sme začali v Českej republike vydávať časopis Zboží&Prodej s cieľom pomôcť firmám, ktoré prichádzali na český maloobchodný trh, nadviazať obchodné kontakty a presadiť sa. Okrem toho prevádzkujeme aj spravodajské weby a organizujeme kongresy a ďalšie akcie pre profesionálov z retailu.

Po takmer 20 rokoch skúseností v Českej republike sme na jeseň 2011 vstúpili na slovenský trh. Prvým krokom bolo uvedenie dvojmesačníka Tovar&Predaj, o rok neskôr nasledoval prvý ročník kongresu na podporu slovenského obchodu Samoška.

AKO POMÁHAME SVOJIM KLIENTOM

Okrem vysokej informačnej hodnoty poskytujú ako naše tituly, tak aj akcie klientom priestor pre efektívnu propagáciu, ale aj nové obchodné kontakty. Naším prostredníctvom môžete na Slovensku a v ČR osloviť vyše 30 000 obchodníkov – osôb s rozhodovacími právomocami na centrálach reťazcov a sietí, ale aj jednotlivých majiteľov a prevádzkovateľov predajní. Svojimi aktivitami pokrývame celý retailový trh – od medzinárodných reťazcov, tradičného trhu a vietnamských obchodníkov cez čerpacie stanice a e-shopy až po nákupné centrá a v nich pôsobiace maloobchodné značky.

Sme nezávislým prostredníkom medzi dodávateľmi tovarov a služieb a retailermi, ale aj medzi poskytovateľmi marketingových riešení a ďalších služieb a výrobcami a distribútormi FMCG a spotrebného tovaru.

ROKOV NA TRHU

VYDANÍ ČASOPISOV A ŠPECIÁLOV ROČNE

PODUJATIA ZA ROK

ÚČASTNÍKOV AKCIÍ ROČNE

aktívnych klientov a partnerov

Naše projekty na Slovensku

Tovar&Predaj

Tovar&Predaj je odborný dvojmesačník na podporu distribúcie a marketingu rýchloobrátkového a spotrebného tovaru. Slovenský a medzinárodný retail mapuje od roku 2011 a vychádza raz za dva mesiace v náklade 9 500 výtlačkov. Spravodajský web prináša každodenné novinky z retailu, personálne zmeny vo firmách, kalendár odborových akcií a rozhovory a ďalšie zaujímavé informácie. Časopis a web dopĺňajú profily na sociálnych sieťach LinkedIn a Facebook.

Kongres Samoška

Dvojdňový kongres na podporu domáceho maloobchodu. Cieľom akcie, na ktorej sa zúčastňuje 400 zástupcov tradičného trhu a ich dodávateľov, je informovať a inšpirovať domácich obchodníkov a pomôcť im lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu.

Zboží&Prodej

Mesačník Zboží&Prodej mapuje od roku 1993 český aj medzinárodný trh s FMCG a spotrebným tovarom. Vychádza v náklade 10 500 výtlačkov a je distribuovaný osobám s rozhodovacími právomocami v reťazcoch aj majiteľom predajní na tradičnom trhu. Spravodajský web potom prináša každodenné novinky z retailu, personálne zmeny vo firmách, kalendár odborových akcií, rozhovory a ďalšie zaujímavé informácie. Časopis a web dopĺňajú profily na sociálnych sieťach LinkedIn a Facebook.

Projekt Čerpačka

Projekt Čerpačka oslovuje špecifickú cieľovú skupinu – prevádzkovateľa čerpacích staníc. Raz ročne prebieha kongres Čerpačka, na ktorom zhruba 300 účastníkov rieši aktuálne témy, ktoré týmto trhom hýbu a dotýkajú sa každodennej práce majiteľa, prevádzkovateľa či nájomcu benzínky. Spravodajstvo a dáta z odboru či rozhovory s jeho predstaviteľmi prináša web cerpacka.cz. Zástupcovia tejto komunity potom môžu komunikovať prostredníctvom Facebooku.

Kongres Samoška SK

Dvojdňový kongres na podporu domáceho maloobchodu. Cieľom akcie, na ktorej sa zúčastňuje 400 zástupcov tradičného trhu a ich dodávateľov, je informovať a inšpirovať domácich obchodníkov a pomôcť im lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu.

Retail Business Mixer

Neformálne spoločenské stretnutie 400 VIP zástupcov celej šírky retailu, výrobcov a distribútorov FMCG a ich dodávateľov na neutrálnej pôde. Ideálna príležitosť pre upevňovanie a získavanie kontaktov, výmenu názorov a diskusiu o aktuálnych problémoch trhu.

VYBRANÍ KLIENTI

Logo Alimpex Logo Ferrero Logo JT International Logo Kofola Logo Krásno Logo Manner Logo MARS Logo Maspex Logo Mattoni Logo Minit Slovakia Logo Moracell Logo Orbico Logo Orlen Unipetrol Logo Penam Logo Perfetti van Melle Logo PMI Logo PPL Logo Plzeňský Prazdroj Logo PVA Logo Upfiels

NAŠI PARTNERI

Logo NIQ Logo POPAI Logo ZOSR

Referencie

Náš tím

Jana Lysákovámanažérka skupiny
+420 733 559 495
jana.lysakova@atoz.czLinkedIn
Peter Kapitánšéfredaktor Tovar&Predaj
+421 948 004 641
peter.kapitan@atoz.skLinkedIn
Petr Hříbalšéfredaktor Zboží&Prodej
+420 733 559 503
petr.hribal@atoz.czLinkedIn
Pavel Kotrbáčekgroup sales manager
+420 605 296 739
pavel.kotrbacek@atoz.cz
LinkedIn
Tatiana Koššovácountry manager Slovensko
+421 911 750 758
tatiana.kossova@atoz.skLinkedIn
Izabela BobulováProject Manager
+421 904 589 741
izabela.bobulova@atoz.skLinkedIn
Karolína Bezunkovámanažérka distribúcie
+420 603 823 515
karolina.bezunkova@atoz.czLinkedIn

KONTAKT

ATOZ Marketing Services, spol. s r.o.
IČO: 48117706

Holečkova 657/29
150 00 Praha 5
Česká republika
tel.: +420 605 296 741
e-mail: info@atoz.cz

Sledujte náš profil na LinkedIn a nezmeškajte žiadnu novinku z našich projektov!

NAŠE ĎALŠIE DIVÍZIE

Logo atoz logistics Logo atoz packaging Logo atoz marketing